Ga naar inhoud
  • Mijn account

    Registreren
  • €147.45
  • Zoek product
Het Wildhuys Logo Het Wildhuys Logo Het Wildhuys Logo
  • Winkel
  • Markten
  • Recepten
  • Meer
    • Zo werkt het
    • Openingstijden
    • Waar te koop
    • Contact
  • Winkel
  • Markten
  • Recepten
  • Meer
    • Zo werkt het
    • Openingstijden
    • Waar te koop
    • Contact
“Wilde Ganzen Wildburger 2 stuks” is toegevoegd aan je winkelwagen.
  • Wilde Ganzen Wildrookworst

    €7.75 incl. BTW
    Koop Details
  • Wildpaté Wilde Gans

    €6.05 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Gerookte Borstfilet

    €10.05 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Wildburger 4 stuks

    €11.00 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Braadworsten 2 stuks

    €5.60 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Gehakt

    €12.10 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Droge Worst – Naturel

    €6.65 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Wildburger 2 stuks

    €5.60 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Borstfilet S (400-600 gram)

    €12.10 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Poten

    €9.15 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Braadworsten 4 stuks

    €11.00 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Chipolata’s met Bospaddestoelen

    €11.00 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Grilworst Naturel

    €8.05 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Wildspiezen met Knoflook

    €8.05 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Droge Worst – Venkel/Rode Wijn

    €6.85 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Chipolata’s met Jalapeño & Boerenkaas

    €11.50 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Gehaktballen 2 stuks

    €8.95 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Shoarma Flakes

    €12.10 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Grilworst met Kaas

    €8.60 incl. BTW
    Koop Details
  • Plaatshouder

    Wilde Ganzen Borstham

    €4.25 incl. BTW
    Koop Details
PRODUCTEN
PRODUCTEN

Afhalen bestellingen:
Op vrijdag tussen 10.00-13.00 uur
Achterbroek 25
2825NC Berkenwoude
Eerste loods links

Postadres:
Kerkweg 74
2825BV Berkenwoude

Bestellen?
Zo werkt het.

Contactgegevens:
Email:  info@hetwildhuys.nl
Telefoon: 0182-240040
KVK: 73114413
BTW: NL859360088B01
IBAN: NL81KNAB0257989250

Algemene Voorwaarden
Privacybeleid
© Copyright Het Wildhuys
Realisatie: Studio Scherp & Bewogen
FacebookInstagramWhatsAppE-mail
Page load link
  • Sort by Datum
    • Sort by Naam
    • Sort by Prijs
    • Sort by Datum
    • Sort by Popularity
  • Show 100 Products
    • Show 50 Products
    • Show 100 Products
    • Show 150 Products
Winkelwagen17
Wilde Ganzen Chipolata's met Bospaddestoelen
Wilde Ganzen Chipolata's met Bospaddestoelen€11.00
-
+
Plaatshouder
Wilde Ganzen Borstham€4.25
-
+
Wilde Ganzen Wildspiezen met Knoflook
Wilde Ganzen Wildspiezen met Knoflook€8.05
-
+
Wilde Ganzen Gerookte Borstfilet
Wilde Ganzen Gerookte Borstfilet€10.05
-
+
Wilde Ganzen Chipolata's met Jalapeño & Boerenkaas
Wilde Ganzen Chipolata's met Jalapeño & Boerenkaas€11.50
-
+
Wilde Ganzen Poten
Wilde Ganzen Poten€9.15
-
+
Wilde Ganzen Braadworsten 4 stuks
Wilde Ganzen Braadworsten 4 stuks€11.00
-
+
Wilde Ganzen Shoarma Flakes
Wilde Ganzen Shoarma Flakes€12.10
-
+
Wilde Ganzen Droge Worst - Venkel/Rode Wijn
Wilde Ganzen Droge Worst - Venkel/Rode Wijn€6.85
-
+
Wilde Ganzen Braadworsten 2 stuks
Wilde Ganzen Braadworsten 2 stuks€5.60
-
+
Wilde Ganzen Grilworst Naturel
Wilde Ganzen Grilworst Naturel€8.05
-
+
Wilde Ganzen Wildburger 2 stuks
Wilde Ganzen Wildburger 2 stuks€5.60
-
+
Winkelwagen leegmaken
Totaal
€147.45
Bestellen en afrekenen
Verder winkelen
17
Zoeken
×
Populaire zoektermen hert rug, ganzenborst, wilde gans, hert, wildrookworst, ree, wilde eend, eend, haas, kip
Deze website maakt gebruik van cookies en 3rd party services. Als je doorgaat met het gebruik van deze website gaan we ervan uit dat je hiermee instemt.
Ok