Ga naar inhoud
  • Mijn account

    Registreren
  • €399.85
  • Zoek product
Het Wildhuys Logo Het Wildhuys Logo Het Wildhuys Logo
  • Winkel
  • Markten
  • Recepten
  • Meer
    • Zo werkt het
    • Openingstijden
    • Waar te koop
    • Contact
  • Winkel
  • Markten
  • Recepten
  • Meer
    • Zo werkt het
    • Openingstijden
    • Waar te koop
    • Contact
“Wildzwijn rugfilet” is toegevoegd aan je winkelwagen.
  • Wildpoulet mix Edelhert & Wildzwijn

    €11.70 incl. BTW
    Koop Details
  • Wildpoulet Wildzwijn

    €11.70 incl. BTW
    Koop Details
  • Wildzwijn rugfilet

    €17.90 incl. BTW
    Koop Details
  • Wildsalami

    €21.65 incl. BTW
    Koop Details
  • Wildzwijn procureur (700-800 gram)

    €32.80 incl. BTW
    Koop Details
  • Wildzwijn procureur (600-700 gram)

    €28.40 incl. BTW
    Koop Details
PRODUCTEN
PRODUCTEN

Afhalen bestellingen:
Op vrijdag tussen 10.00-13.00 uur
Achterbroek 25
2825NC Berkenwoude
Eerste loods links

Postadres:
Kerkweg 74
2825BV Berkenwoude

Bestellen?
Zo werkt het.

Contactgegevens:
Email:  info@hetwildhuys.nl
Telefoon: 0182-240040
KVK: 73114413
BTW: NL859360088B01
IBAN: NL81KNAB0257989250

Algemene Voorwaarden
Privacybeleid
© Copyright Het Wildhuys
Realisatie: Studio Scherp & Bewogen
FacebookInstagramWhatsAppE-mail
Page load link
  • Sort by Popularity
    • Sort by Naam
    • Sort by Prijs
    • Sort by Datum
    • Sort by Popularity
  • Show 50 Products
    • Show 50 Products
    • Show 100 Products
    • Show 150 Products
Winkelwagen26
Biefstuk Edelhert (250-300 gram)
Biefstuk Edelhert (250-300 gram)€17.20
-
+
Wildzwijn rugfilet
Wildzwijn rugfilet€17.90
-
+
Wilde Ganzen Poten
Wilde Ganzen Poten€9.15
-
+
Rollade Edelhert
Rollade Edelhert€43.10
-
+
Wilde Ganzen Braadworsten 2 stuks
Wilde Ganzen Braadworsten 2 stuks€5.60
-
+
Wilde Ganzen Gerookte Borstfilet
Wilde Ganzen Gerookte Borstfilet€10.05
-
+
Wildpoulet Wildzwijn
Wildpoulet Wildzwijn€11.70
-
+
Wildpoulet mix Edelhert & Wildzwijn
Wildpoulet mix Edelhert & Wildzwijn€11.70
-
+
Wilde Ganzen Wildspiezen met Knoflook
Wilde Ganzen Wildspiezen met Knoflook€8.05
-
+
Wildpoulet Ree
Wildpoulet Ree€12.80
-
+
Wildzwijn procureur (600-700 gram)
Wildzwijn procureur (600-700 gram)€28.40
-
+
Wilde Ganzen Grilworst met Kaas
Wilde Ganzen Grilworst met Kaas€8.60
-
+
Kippenlevertjes Bio (Poulet d'Sophie, Zoeterwoude)
Kippenlevertjes Bio (Poulet d'Sophie, Zoeterwoude)€4.35
-
+
Wilde Ganzen Gehakt
Wilde Ganzen Gehakt€12.10
-
+
Wilde Ganzen Wildburger 2 stuks
Wilde Ganzen Wildburger 2 stuks€5.60
-
+
Wildsalami
Wildsalami€21.65
-
+
Wilde Ganzen Wildrookworst
Wilde Ganzen Wildrookworst€7.75
-
+
Biefstuk Ree S (100-125 gram)
Biefstuk Ree S (100-125 gram)€10.55
-
+
Wildzwijn procureur (700-800 gram)
Wildzwijn procureur (700-800 gram)€32.80
-
+
Winkelwagen leegmaken
Totaal
€399.85
Bestellen en afrekenen
Verder winkelen
26
Zoeken
×
Populaire zoektermen hert rug, ganzenborst, wilde gans, hert, wildrookworst, ree, wilde eend, eend, haas, kip
Deze website maakt gebruik van cookies en 3rd party services. Als je doorgaat met het gebruik van deze website gaan we ervan uit dat je hiermee instemt.
Ok