Ga naar inhoud
  • Mijn account

    Registreren
  • €225.70
  • Zoek product
Het Wildhuys Logo Het Wildhuys Logo Het Wildhuys Logo
  • Winkel
  • Markten
  • Recepten
  • Meer
    • Zo werkt het
    • Openingstijden
    • Waar te koop
    • Contact
  • Winkel
  • Markten
  • Recepten
  • Meer
    • Zo werkt het
    • Openingstijden
    • Waar te koop
    • Contact
“Wildpaté Wilde Eend met Sinaasappel” is toegevoegd aan je winkelwagen.
  • Wilde Ganzen Wildburger 4 stuks

    €11.00 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Wildburger 2 stuks

    €5.60 incl. BTW
    Koop Details
  • Wildpaté Wilde Eend met Sinaasappel

    €7.20 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Chipolata’s met Bospaddestoelen

    €11.00 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Grilworst Naturel

    €8.05 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Chipolata’s met Jalapeño & Boerenkaas

    €11.50 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Gehaktballen 2 stuks

    €8.95 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Shoarma Flakes

    €12.10 incl. BTW
    Koop Details
  • Wilde Ganzen Grilworst met Kaas

    €8.60 incl. BTW
    Koop Details
  • Rollade Edelhert

    €43.10 incl. BTW
    Koop Details
  • Plaatshouder

    Wilde Ganzen Borstham

    €4.25 incl. BTW
    Koop Details
PRODUCTEN
PRODUCTEN

Afhalen bestellingen:
Op vrijdag tussen 10.00-13.00 uur
Achterbroek 25
2825NC Berkenwoude
Eerste loods links

Postadres:
Kerkweg 74
2825BV Berkenwoude

Bestellen?
Zo werkt het.

Contactgegevens:
Email:  info@hetwildhuys.nl
Telefoon: 0182-240040
KVK: 73114413
BTW: NL859360088B01
IBAN: NL81KNAB0257989250

Algemene Voorwaarden
Privacybeleid
© Copyright Het Wildhuys
Realisatie: Studio Scherp & Bewogen
FacebookInstagramWhatsAppE-mail
Page load link
  • Sort by Popularity
    • Sort by Naam
    • Sort by Prijs
    • Sort by Datum
    • Sort by Popularity
  • Show 150 Products
    • Show 50 Products
    • Show 100 Products
    • Show 150 Products
Winkelwagen17
Wilde Ganzen Borstfilet S (400-600 gram)
Wilde Ganzen Borstfilet S (400-600 gram)€12.10
-
+
Wilde Ganzen Wildrookworst
Wilde Ganzen Wildrookworst€7.75
-
+
Wilde Ganzen Wildburger 4 stuks
Wilde Ganzen Wildburger 4 stuks€11.00
-
+
Pakketje Polderhaas
Pakketje Polderhaas€37.40
-
+
Wilde Ganzen Gehaktballen 2 stuks
Wilde Ganzen Gehaktballen 2 stuks€8.95
-
+
Wilde Ganzen Shoarma Flakes
Wilde Ganzen Shoarma Flakes€12.10
-
+
Wildpoulet mix Edelhert & Wildzwijn
Wildpoulet mix Edelhert & Wildzwijn€11.70
-
+
Halve kip Bio (Poulet d'Sophie, Zoeterwoude)
Halve kip Bio (Poulet d'Sophie, Zoeterwoude)€14.95
-
+
Wilde Ganzen Chipolata's met Jalapeño & Boerenkaas
Wilde Ganzen Chipolata's met Jalapeño & Boerenkaas€11.50
-
+
Wilde Ganzen Braadworsten 2 stuks
Wilde Ganzen Braadworsten 2 stuks€5.60
-
+
Wilde Ganzen Wildburger 2 stuks
Wilde Ganzen Wildburger 2 stuks€5.60
-
+
Wilde Ganzen Chipolata's met Bospaddestoelen
Wilde Ganzen Chipolata's met Bospaddestoelen€11.00
-
+
Wilde Ganzen Gehakt
Wilde Ganzen Gehakt€12.10
-
+
Wilde Ganzen Grilworst Naturel
Wilde Ganzen Grilworst Naturel€8.05
-
+
Rollade Edelhert
Rollade Edelhert€43.10
-
+
Wildpaté Wilde Eend met Sinaasappel
Wildpaté Wilde Eend met Sinaasappel€7.20
-
+
Winkelwagen leegmaken
Totaal
€225.70
Bestellen en afrekenen
Verder winkelen
17
Zoeken
×
Populaire zoektermen hert rug, ganzenborst, wilde gans, hert, wildrookworst, ree, wilde eend, eend, haas, kip
Deze website maakt gebruik van cookies en 3rd party services. Als je doorgaat met het gebruik van deze website gaan we ervan uit dat je hiermee instemt.
Ok